Výhody našich kurzov

V dnešnej dobe sa bez znalosti angličtiny nezaobídete. Či už ju potrebujete v práci, v škole alebo na dovolenke. Tento univerzálny jazyk využijete všade a je takpovediac už nevyhnutnou výbavou súčasného človeka. Ale poznáte to. Akonáhle nejaký čas angličtinu nepoužívate, začína byť Váš prejav kostrbatejší. Alebo ste v situácii, kedy vás už Vaše dieťa v znalosti angličtiny predbehlo a neviete mu pomôcť pri jeho ďalšom rozvoji.

Tieto a ďalšie dôvody nás viedli k tomu, aby sme vymysleli efektívny a dostupný spôsob vyučovania angličtiny.

Ľudia sa najpohodlnejšie cítia doma a k tomu bol už iba kročik k angličtine v pohodlí domova. Cez Skype.

Prečo by ste mali vyskúšať angličinu cez Skype?

Je to neuveriteľne PRAKTICKÉ. Toto sú dôvody prečo:

VY SI ZVOLÍTE MIESTO:

Cez skype sa môžete vzdelávať prakticky odvšadiaľ. Skypovať môžete z práce či z pohodlia domova. Angličtinu si môžete pokojne zlepšovať aj keď ste na cestách.
Všetko, čo ku angličtine cez skype potrebujete, je počítač, pripojenie k internetu a slúchadlá s mikrofónom. Veľmi vhodné je mať aj web kameru. Nie je to však nevyhnutné. Lekcie angličtiny cez skype sú však ďaleko príjemnejšie, ak svojho lektora aj vidíte.

ŠETRÍTE SVOJ ČAS:

Keďže skype angličtina je závislá viac-menej iba od dostupnosti internetu, ušetrí vás od zdĺhavého cestovania medzi jazykovou školou, prácou a domovom. Navyše sa na skype lekcie nemusíte nijako špeciálne obliekať.

POTEŠÍTE SVOJU PEŇAŽENKU:

Určite však poteší aj finančná stránka angličtiny cez skype. Tento spôsob výuky jazyka je lacnejší. Dôvod je jednoduchý – čas pri skype angličtine nešetríte iba vy, ale aj lektor. Čas sú v konečnom dôsledku peniaze. Lektor angličtiny tak môže ponúkať svoje služby lacnejšie ako v prípade klasických kurzov.

INTERAKCIA A DYNAMIKA:

Angličtina cez skype určite nie je iba o telefonovaní cez internet či pozeraní sa na seba cez web kamery. Skype a podobné programy toho dokážu omnoho viac.
Skype umožňuje ďaleko hlbšiu interakciu medzi lektorom a študentom. V jednom momente môžete spolu s lektorom pozerať na rovnakú web stránku. Dokonca môžete sledovať jeden dokument. Obaja môžete do neho písať. Lektor vás môže opravovať – presne akoby ste sedeli vedľa seba písali do zošita.

VIZUALIZÁCIA:

Web kamera je dnes už prakticky v každom počítači, nehovoriac o tabletoch či smartfónoch. Stačí mať slušné internetové pripojenie a skype dostane nový rozmer. V momente, keď vidíte svojho lektora, porozumenie cudziemu jazyku je ďaleko jednoduchšie. Vždy však máte možnosť kameru vypnúť a vyskúšať si náročnejší test – čistý odposluch.

ZA SKÚŠKU NIČ NEDÁTE:

Jediným spôsobom, ako si overiť výhody angličtiny cez skype, je vyskúšať si to na vlastnej koži.
Nič vás to nebude stáť. Ponúkame vám ukážkovú lekciu skype úplne zdarma.


Prispôsobivé a účinné

Využívajte svoj čas a voľný čas Vašich detí efektivne. Učiť sa môžu odkiaľkoľvek, z domu, chaty u starých rodičov a nestrácate čas dochádzaním.

Zdieľaná obrazovka a úzky kontakt s lektorom

Vďaka neustálemu kontaktu s lektorom počas lekcie je žiak maximálne vtiahnutý do výučby. Lektor dáva okamžitú spätnú väzbu, odpovedá na otázky, upozorňuje na nedostatky, dá tipy na ďalšie samoštúdium. Zdieľaná obrazovka umožňuje pripravovať pre vaše deti celý rad rozmanitých úloh a vťahuje ich do učebného procesu rôznymi zaujímavými formami.

Aktívne precvičovanie

Počas online kurzu sa maximálne rozvíja aktívna stránku reči. Študenti rýchlo strácajú strach z rozprávania vďaka nepriamemu kontaktu s lektorom, na základe čoho si zlepšujú ústny prejav a ich komunikácia v cudzom jazyku je istejšia a sebavedomejšia.

Záznam z každej lekcie

Vaše Skype konto umožňuje archivovať celý obsah každého kurzu (konverzácie s lektorom), a preto je jednoduché sa k týmto poznatkom kedykoľvek v prípade potreby vrátiť.

Individuálny prístup

Kurzy realizujeme pre jednotlivcov alebo pre dvojice študentov. Môžete preto očakávať individuálny prístup a prispôsobenie sa obsahom aj tempom štúdia.

Je to jednoduché

K výučbe potrebujete len počítač pripojený na internet a mať nainštalovaný Skype (stiahnuť TU). Skôr než za kurz zaplatíte, ukážeme vám, ako online výučba prebieha.

Ak nebudete spokojný, vrátime vám peniaze

Ak zistíte, že vám náš spôsob výučby nevyhovuje alebo sa vám online kurz, na ktorý ste sa prihlásili, nebude páčiť, vrátime vám peniaze za všetky neodučené predplatené lekcie.